ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Yeovil Town – Solihull Moors

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

National League18.09.2026 · 21:45 TSİ
Yeovil Town arması

Yeovil Town

Ev sahibi
Bitti
4 - 1
Solihull Moors arması

Solihull Moors

Deplasman
Ryan Jones 15′ · Slavi Spasov 56′ · Johl Powell 87′, 90+6′
⚽
Jos Barker (k.k.) 86′

Maç kadroları

İlk 11
Yeovil Town4-3-3
1
Josiah Alexander Barker
12
Archie Davies
5
Jack Kingdon
15
Joe Gubbins
3
Jordan Norville-Williams
4
Hayden Muller
14
Brett McGavin
11
James Daly
10
Ryan Jones
19
Slavi Spasov
25
Zain Westbrooke
Solihull Moors4-2-3-1
12
Nathaniel Ford
23
Tyrell Warren
5
Jevon Mills
4
Jamie Andrews
3
Cameron Green
11
Ben Worman
18
Ryan Woods
27
Callum McFarlane
8
Scott High
7
Joe Sbarra
9
Jacob Wakeling

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Yeovil Town Yedekler

27
Charlie Lennon
27
20
Johl Powell
20
22
Matthew Gould
22
16
Ben Radcliffe
16
37
Liam Nardiello
37
7
Mason Charlie Y Obeng
7

Solihull Moors Yedekler

15
Matty Carson
15
20
Rio Shipston
20
1
Max Metcalfe
1
6
Alexander Whitmore
6
16
Craig Farquhar
16
30
Flynn Coffey
30

Maç istatistikleri

Tüm maç
Yeovil TownSolihull Moors
▥

İstatistik kaydı henüz yok

Bu maç için sağlayıcı henüz ayrıntılı veri sunmuyor.

Maç olayları

Bitti
Gol · Yeovil TownJohl Powell
4 – 1
Oyuncu değişikliği · Yeovil TownMason Obeng↓ Zain Westbrooke
Sarı kart · Yeovil TownHayden Muller
Maç Sonu
Gol · Yeovil TownJohl Powell
3 – 1
Gol · Solihull MoorsJos Barker
2 – 1
Oyuncu değişikliği · Yeovil TownJohl Powell↓ Slavi Spasov
Sarı kart · Solihull MoorsMatty Carson
Oyuncu değişikliği · Yeovil TownCharlie Lennon↓ Ryan Jones
Oyuncu değişikliği · Solihull MoorsRio Shipston↓ Ben Worman
Sarı kart · Solihull MoorsBen Worman
Oyuncu değişikliği · Solihull MoorsMatty Carson↓ Ryan Woods
Sarı kart · Solihull MoorsRyan Woods
Gol · Yeovil TownSlavi Spasov
2 – 0
Devre Arası
Gol · Yeovil TownRyan Jones
1 – 0

Yeovil Town - Solihull Moors hakkında

18.09.2026 tarihli Yeovil Town - Solihull Moors karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Yeovil Town - Solihull Moors maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 18.09.2026 21:45. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 4 - 1. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.