ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Træff – Arendal Fotball

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

2. Divisjon Avd. 125.10.2026 · 15:00 TSİ
Træff arması

Træff

Ev sahibi
Bitti
0 - 0
Arendal Fotball arması

Arendal Fotball

Deplasman

Maç kadroları

İlk 11
TræffFormasyon belirtilmedi
1
James Oliver Evensen Knudson
13
Alex Bugaj
14
Filip Kristoffersen
2
Sindre Heggstad
6
Vegard Forren
9
Dino Okanovic
25
Herman Opsahl
27
Jørgen Bøe
21
Mathias Mork
29
Sander Svorkmo Finnøy
18
Wachirawut Phudithip
Arendal FotballFormasyon belirtilmedi
1
Andreas Smedplass
2
George Gitau
4
Henrik Osnes
14
Kevin Rodeblad Lowe
8
Marius Trengereid
28
Marius Altenborg
22
Mohammed Abdalhalim
18
Simen Nygaard
20
Andreas Østerud
19
Sander Aakvik Lille-Løvø
21
Vetle Wenaas

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Træff Yedekler

11
Magnus Fjørtoft Løvik
11
7
Kjetil Holand Tøsse
7
19
Linus Juberg-Hovland
19
8
Sivert Gussiås
8
16
Emil Visnes Silseth
16
12
Petter Eichler Jensen
12
24
Haakon Dyvik
24
20
Ole Tveraas
20
10
Ruben Slutås Toven
10

Arendal Fotball Yedekler

15
Antony Ćurić
15
7
Andreas Waterfield Skjold
7
27
Joakim Berg Nundal
27
9
Torben Dvergsdal
9
13
Sindre Oestboe
13

Maç istatistikleri

Tüm maç
TræffArendal Fotball
▥

İstatistik kaydı henüz yok

Bu maç için sağlayıcı henüz ayrıntılı veri sunmuyor.

Maç olayları

Bitti
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · Arendal FotballTorben Dvergsdal↓ Andreas Østerud
Oyuncu değişikliği · TræffEmil Visnes Silseth↓ Mathias Mork
Oyuncu değişikliği · TræffSivert Gussiås↓ Dino Okanovic
Oyuncu değişikliği · TræffLinus Juberg-Hovland↓ Alex Bugaj
Oyuncu değişikliği · Arendal FotballJoakim Berg Nundal↓ Mohammed Abdalhalim
Oyuncu değişikliği · TræffKjetil Holand Tøsse↓ Herman Opsahl
Oyuncu değişikliği · TræffMagnus Fjørtoft Løvik↓ Wachirawut Phudithip
Sarı kart · TræffMathias Mork
Oyuncu değişikliği · Arendal FotballAndreas Waterfield Skjold↓ Simen Nygaard
Oyuncu değişikliği · Arendal FotballAntony Ćurić↓ Kevin Rodeblad Lowe
Devre Arası
Sarı kart · Arendal FotballMohammed Abdalhalim
Sarı kart · TræffWachirawut Phudithip

Træff - Arendal Fotball hakkında

25.10.2026 tarihli Træff - Arendal Fotball karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Træff - Arendal Fotball maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 25.10.2026 15:00. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 0 - 0. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.