ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Torpedo Moscow – Volga Ulyanovsk

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

First League19.07.2026 · 18:30 TSİ
Torpedo Moscow arması

Torpedo Moscow

Ev sahibi
Bitti
3 - 1
Volga Ulyanovsk arması

Volga Ulyanovsk

Deplasman
Aleksandr Yushin 23′, 27′ · Artur Galoyan 58′
⚽
Andrey Kostin 54′

Maç kadroları

İlk 11
Torpedo MoscowFormasyon belirtilmedi
25
Rostislav Soldatenko
44
Daniil Kornyushin
99
Gleb Shevchenko
2
Nikita Bozov
4
Sergey Borodin
24
Artem Pogosov
5
Vladimir Moskvichev
7
Aleksandr Yushin
79
Aleksey Kashtanov
17
Iliya Berkovskiy
33
Mamadou Camara
Volga UlyanovskFormasyon belirtilmedi
23
Yegor Baburin
30
Aydar Khabibullin
4
Kamil Ibragimov
20
Konstantin Kovalev
55
Aleksandr Saplinov
99
Andrey Kostin
28
Danail Novikov
5
Danil Stepanov
60
Ignat Kasyanov
9
Kirill Folmer
39
Kirill Stepanov

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Torpedo Moscow Yedekler

3
Aleksandr Ivankov
3
21
Artur Galoyan
21
27
Aleksandr Orekhov
27
11
Ruslan Apekov
11
10
Dmitri Tsypchenko
10
58
Danil Ladokha
58
48
Sergey Mokrussov
48
90
Bojan Roganovic
90
14
Egor Burkhin
14
84
Vadim Churilov
84
19
Abdurazak Isadibirov
19
97
Mario Curic
97

Volga Ulyanovsk Yedekler

7
Andrey Nikitin
7
77
Luka Bagatelia
77
17
Igor Gershun
17
10
Ruslan Shagyakhmetov
10
76
Vadim Livadnov
76
1
Rinat Shakerov
1
50
Artem Bykov
50
3
Oleg Krasilnichenko
3
8
Denis Rakhmanov
8
22
Dmitry Rakhmanov
22
14
Vladislav Yakovlev
14

Maç istatistikleri

Tüm maç
Torpedo MoscowVolga Ulyanovsk

Maç İstatistikleri

55Topa sahip olma45
7Toplam şut7
4İsabetli şut2
9Korner4

Maç olayları

Bitti
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · Volga UlyanovskVadim Livadnov↓ Kirill Folmer
Oyuncu değişikliği · Torpedo MoscowDmitri Tsypchenko↓ Aleksey Kashtanov
Oyuncu değişikliği · Volga UlyanovskIgor Gershun↓ Luka Bagatelia
Oyuncu değişikliği · Volga UlyanovskRuslan Shagyakhmetov↓ Danail Novikov
Sarı kart · Torpedo MoscowSergey Borodin
Sarı kart · Volga UlyanovskAndrey Kostin
Oyuncu değişikliği · Torpedo MoscowRuslan Apekov↓ Iliya Berkovskiy
Oyuncu değişikliği · Torpedo MoscowAleksandr Orekhov↓ Artem Pogosov
Gol · Torpedo MoscowArtur Galoyan
3 – 1
Gol · Volga UlyanovskAndrey Kostin
2 – 1
Oyuncu değişikliği · Torpedo MoscowArtur Galoyan↓ Aleksandr Yushin
Oyuncu değişikliği · Torpedo MoscowAleksandr Ivankov↓ Nikita Bozov
Sarı kart · Volga UlyanovskKirill Folmer
Devre Arası
Oyuncu değişikliği · Volga UlyanovskLuka Bagatelia↓ Ignat Kasyanov
Oyuncu değişikliği · Volga UlyanovskAndrey Nikitin↓ Danil Stepanov
Sarı kart · Torpedo MoscowNikita Bozov
Gol · Torpedo MoscowAleksandr Yushin
2 – 0
Gol · Torpedo MoscowAleksandr Yushin
1 – 0
Sarı kart · Volga UlyanovskKamil Ibragimov

Torpedo Moscow - Volga Ulyanovsk hakkında

19.07.2026 tarihli Torpedo Moscow - Volga Ulyanovsk karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Torpedo Moscow - Volga Ulyanovsk maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 19.07.2026 18:30. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 3 - 1. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.