ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Tepatitlán FC – Mineros de Zacatecas

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Liga de Expansion MX Apertura19.09.2026 · 04:00 TSİ
Tepatitlán FC arması

Tepatitlán FC

Ev sahibi
Bitti
0 - 1
Mineros de Zacatecas arması

Mineros de Zacatecas

Deplasman
⚽
José Ávila 69′

Maç kadroları

İlk 11
Tepatitlán FC4-4-2
30
Arturo Gatica
24
Víctor Manuel Hernández Valencia
36
Jonathan Sánchez
38
Naelson Cardenas
14
Jorge Luis Ríos Orbe
9
Luis Carlos Páez Machado
22
Fernando Sanguinetti
18
Edson Martínez
37
Luis Egurrola
40
Alfonso Tamay
39
Julio Cruz
Mineros de Zacatecas3-4-2-1
1
Leonardo Durán
5
Justing Cano
4
Diego Marmolejo
3
Salvador Manríquez
2
Luís Cervantes
96
Coupper Alejandro Flores Sánchez
19
Kevin Magaña
10
José Ávila
20
Weymmar David Castro Garcia
11
Luis Sandoval
9
Juan Machado

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Tepatitlán FC Yedekler

25
Arath Moreno
25
28
Marco López
28
27
Horace Ávila
27
32
Néstor Arévalos
32
31
Bryan Casas
31
35
Diego Andrés Rodríguez Graneros
35
13
Neri Abdiel Martínez Galván
13
3
Israel Alafi Contreras Solis
3
6
Gabriel Báez Rentería
6
33
Esteban Ambrosio Alcantar Aguila
33

Mineros de Zacatecas Yedekler

14
Óscar Mazatán
14
30
Japheth Jiménez
30
24
Pablo Padilla
24
16
José Esquivel
16
110
Mario Cordero
110
22
Julio Valenzuela
22
23
Alonso García
23
6
Paolo Ríos
6
86
Randy Ozmar Ríos Vacio
86

Maç istatistikleri

Tüm maç
Tepatitlán FCMineros de Zacatecas
▥

İstatistik kaydı henüz yok

Bu maç için sağlayıcı henüz ayrıntılı veri sunmuyor.

Maç olayları

Bitti
Kırmızı kart · Mineros de ZacatecasMario Cordero
Maç Sonu
Sarı kart · Tepatitlán FCNéstor Arévalos
Sarı kart · Tepatitlán FCNaelson Cardenas
Oyuncu değişikliği · Mineros de ZacatecasMario Cordero↓ José Ávila
Oyuncu değişikliği · Tepatitlán FCHorace Ávila↓ Alfonso Tamay
Oyuncu değişikliği · Tepatitlán FCNéstor Arévalos↓ Edson Martínez
Oyuncu değişikliği · Mineros de ZacatecasJosé Esquivel↓ Diego Marmolejo
Gol · Mineros de ZacatecasJosé Ávila
0 – 1
Oyuncu değişikliği · Tepatitlán FCGabriel Baez↓ Victor Valencia
Sarı kart · Mineros de ZacatecasÓscar Mazatán
Oyuncu değişikliği · Mineros de ZacatecasÓscar Mazatán↓ Justing Cano
Oyuncu değişikliği · Mineros de ZacatecasPablo Padilla↓ Juan Machado
Oyuncu değişikliği · Mineros de ZacatecasJapheth Jiménez↓ Weymmar Castro
Oyuncu değişikliği · Tepatitlán FCArath Moreno↓ Luis Egurrola
Oyuncu değişikliği · Tepatitlán FCMarco López↓ Luis Paez
Devre Arası

Tepatitlán FC - Mineros de Zacatecas hakkında

19.09.2026 tarihli Tepatitlán FC - Mineros de Zacatecas karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Tepatitlán FC - Mineros de Zacatecas maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 19.09.2026 04:00. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 0 - 1. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.