ilk11'ler.com ilk11'ler.com

St. Mirren – Dundee United

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Premiership19.09.2026 · 17:00 TSİ
St. Mirren arması

St. Mirren

Ev sahibi
Bitti
0 - 3
Dundee United arması

Dundee United

Deplasman
⚽
Jesse Randall 6′ · Lyall Cameron 12′ · Kevin Ciubotaru 45′

Maç kadroları

İlk 11
St. Mirren4-2-3-1
1
Jacob Chapman
47
Calvin Ramsay
13
Alex Gogić
53
Henry Fieldson
3
Declan John
8
Ryan Carr
30
Fraser Taylor
19
Ismeal Kabia
88
Killian Phillips
48
Paul Nsio
9
Eseosa Sule
Dundee United4-3-3
1
Jack Walton
23
Joshua Rawlins
3
Bert Esselink
18
Michael Forbes
19
Kevin Ciubotaru
14
Zidane Iqbal
10
Dylan Tait
16
Lyall Cameron
21
Jesse Randall
93
Idjessi Metsoko
77
Daniel Bennie

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

St. Mirren Yedekler

20
Jake Young
20
23
Chris Mochrie
23
24
Joshua Farquhar
24
16
Luke Thomas
16
31
Ryan Mullen
31
6
Louis Jackson
6
26
Marcello De Barros
26
37
Carrick McEvoy
37
2
Jayden Richardson
2

Dundee United Yedekler

11
Will Ferry
11
15
Lachlan Rose
15
26
Abdoulaye Yoro
26
20
Neil Farrugia
20
8
Panutche Camará
8
30
Jordan Amissah
30
4
Iurie Iovu
4
22
Dario Naamo
22
9
Zachary Sapsford
9

Maç istatistikleri

Tüm maç
St. MirrenDundee United

Maç İstatistikleri

59Topa sahip olma41
0.99Beklenen gol (xG)1.60
10Toplam şut13
0İsabetli şut9
27Ceza sahasında top alışı25
2Net fırsat3
2Kaçan net fırsat1
432 (84%)İsabetli pas289 (81%)
2Sarı kart2
4Korner7
6İsabetsiz şut1
4Bloklanan şut3
1Direkten dönen0
6Ceza sahası içi şut9
4Ceza sahası dışı şut4
0.81Açık oyun xG1.32
0.18Duran top xG0.28
0.99Penaltısız xG1.60
0.00Hedefe giden xG2.96
515Pas355
268Kendi yarısında pas133
164Rakip yarısında pas156
26 (46%)İsabetli uzun top21 (40%)
6 (35%)İsabetli orta3 (21%)
20Taç atışı22
2Ofsayt3
18Top kapma18
9Top çalma10
3Blok4
18Uzaklaştırma32
6Kaleci kurtarışı0
41Kazanılan ikili mücadele49
37 (49%)Kazanılan yer topu38 (51%)
4 (27%)Kazanılan hava topu11 (73%)
6 (38%)Başarılı çalım6 (38%)
0Kırmızı kart0
14Yapılan faul13

Maç olayları

Bitti
Sarı kart · St. MirrenRyan Carr
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · Dundee UnitedPanutche Camará↓ Zidane Iqbal
Sarı kart · Dundee UnitedWill Ferry
Oyuncu değişikliği · Dundee UnitedAbdoulaye Yoro↓ Lyall Cameron
Oyuncu değişikliği · Dundee UnitedNeil Farrugia↓ Jesse Randall
Oyuncu değişikliği · St. MirrenJoshua Farquhar↓ Ismeal Kabia
Oyuncu değişikliği · St. MirrenLuke Thomas↓ Eseosa Sule
Oyuncu değişikliği · Dundee UnitedWill Ferry↓ Daniel Bennie
Oyuncu değişikliği · Dundee UnitedLachlan Rose↓ Idjessi Metsoko
Sarı kart · St. MirrenJake Young
Oyuncu değişikliği · St. MirrenChris Mochrie↓ Killian Phillips
Oyuncu değişikliği · St. MirrenJake Young↓ Fraser Taylor
Gol · Dundee UnitedKevin CiubotaruAsist: Jesse Randall
0 – 3
Devre Arası
Sarı kart · Dundee UnitedDaniel Bennie
Gol · Dundee UnitedLyall CameronAsist: Idjessi Metsoko
0 – 2
Gol · Dundee UnitedJesse RandallAsist: Daniel Bennie
0 – 1

St. Mirren - Dundee United hakkında

19.09.2026 tarihli St. Mirren - Dundee United karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

St. Mirren - Dundee United maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 19.09.2026 17:00. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 0 - 3. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.