ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Sandvikens IF – Örebro

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Superettan19.09.2026 · 18:00 TSİ
Sandvikens IF arması

Sandvikens IF

Ev sahibi
Bitti
4 - 2
Örebro arması

Örebro

Deplasman
Victor Backman 38′ · Fabian Andersson 71′ · Mohammed Sadat 78′ · Johan Arvidsson 89′
⚽
Kalle Holmberg 7′, 24′

Maç kadroları

İlk 11
Sandvikens IF4-2-3-1
1
Hannes Sveijer
26
Linus Tagesson
2
Gustav Thörn
17
Wilhelm Nilsson
18
Christopher Rogers
14
Mohammed Mahammed
15
Fabian Andersson
11
Victor Backman
7
Johan Arvidsson
12
Alan Carleton
8
Karl Bohm
Örebro4-4-2
75
Jakub Ojrzyński
16
Hampus Söderström
19
Jetmir Haliti
32
John Stenberg
25
Chovanie Amatkarijo
7
Samuel Wikman
23
Erdal Rakip
8
Manasse Kusu
99
Ahmed Yasin
10
Rasmus Wiedesheim-Paul
17
Kalle Holmberg

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Sandvikens IF Yedekler

22
Daniel Bergman
22
16
Mohammed Sadat
16
23
Kasper Harletun
23
13
Isac Lindholm
13
24
Yabets Yaliso Yaya
24
27
Adrian Persson
27
28
Anton Lund
28
6
Liam Vabö
6
20
Nicholas Vainio
20

Örebro Yedekler

5
Jacob Ortmark
5
6
Edwin Ibrahimbegovic
6
11
Christopher Redenstrand
11
30
Buster Runheim
30
28
Amar Catic
28
12
Dino Salihović
12
22
Giuseppe Bovalina
22
3
Victor Sandberg
3
21
Fabian Wahlstroem
21

Maç istatistikleri

Tüm maç
Sandvikens IFÖrebro

Maç İstatistikleri

58Topa sahip olma42
13Toplam şut7
8İsabetli şut6
7Korner6

Maç olayları

Bitti
Sarı kart · Sandvikens IFHannes Sveijer
Maç Sonu
Gol · Sandvikens IFJohan ArvidssonAsist: Fabian Andersson
4 – 2
Sarı kart · Sandvikens IFYabets Yaliso Yaya
Oyuncu değişikliği · ÖrebroChristopher Redenstrand↓ Manasse Kusu
Oyuncu değişikliği · Sandvikens IFIsac Lindholm↓ Mohammed Mahammed
Oyuncu değişikliği · Sandvikens IFYabets Yaliso Yaya↓ Victor Backman
Oyuncu değişikliği · Sandvikens IFKasper Harletun↓ Wilhelm Nilsson
Oyuncu değişikliği · ÖrebroEdwin Ibrahimbegovic↓ Erdal Rakip
Gol · Sandvikens IFMohammed SadatAsist: Alan Carleton
3 – 2
Oyuncu değişikliği · ÖrebroJacob Ortmark↓ Samuel Wikman
Gol · Sandvikens IFFabian AnderssonAsist: Victor Backman
2 – 2
Oyuncu değişikliği · Sandvikens IFDaniel Bergman↓ Karl Bohm
Oyuncu değişikliği · Sandvikens IFMohammed Sadat↓ Christopher Rogers
Sarı kart · Sandvikens IFJohan Arvidsson
Sarı kart · Sandvikens IFVictor Backman
Devre Arası
Sarı kart · ÖrebroJakub Ojrzyński
Gol · Sandvikens IFVictor BackmanAsist: Karl Bohm
1 – 2
Gol · ÖrebroKalle HolmbergAsist: Erdal Rakip
0 – 2
Gol · ÖrebroKalle HolmbergAsist: Rasmus Wiedesheim-Paul
0 – 1
Sarı kart · Sandvikens IFChristopher Rogers

Sandvikens IF - Örebro hakkında

19.09.2026 tarihli Sandvikens IF - Örebro karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Sandvikens IF - Örebro maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 19.09.2026 18:00. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 4 - 2. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.