ilk11'ler.com ilk11'ler.com

NAC Breda – Heracles

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Eerste Divisie23.10.2026 · 21:00 TSİ
NAC Breda arması

NAC Breda

Ev sahibi
Bitti
1 - 1
Heracles arması

Heracles

Deplasman
Charles-Andreas Brym 11′
⚽
Tristan van Gilst 19′

Maç kadroları

İlk 11
NAC Breda4-2-3-1
1
Michael Verrips
2
Boyd Lucassen
4
Leo Greiml
8
Fredrik Oldrup Jensen
12
Jan van den Bergh
14
Kamal Sowah
6
Maximilien Balard
78
Jannes van Hecke
10
Mohamed Nassoh
28
Charles-Andreas Brym
9
Moussa Soumano
Heracles4-2-3-1
1
Fabian de Keijzer
15
David Vicente
4
Damon Mirani
14
Maurice Wrusch
25
Manny Rodriguez
5
Djevencio van der Kust
32
Sem Scheperman
7
Chafik Abbas
17
Tristan van Gilst
18
Max Hauswirth
27
Jean-Paul N'Djoli

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

NAC Breda Yedekler

55
Brahim Ghalidi
55
34
Imran Nazih
34
19
Paul Gladon
19
31
Kostas Lamprou
31
23
Roy Kortsmit
23
17
Mohamed Bouchouari
17
35
Mylan Brouwers
35
32
Rayan van Aarst
32
5
Jayden Candelaria
5
11
Gabriel Misehouy
11
27
Karim Mperanyi
27
26
Pepijn Reulen
26

Heracles Yedekler

2
Mimeirhel Benita
2
11
Jeff Reine-Adélaide
11
3
Mario Borac
3
23
Mike te Wierik
23
6
David Tomić
6
33
Leco Zeevalkink
33
16
Timo Jansink
16
35
Stijn Bultman
35
26
Daniël van Kaam
26
10
Thomas Bruns
10
8
Mario Engels
8
9
Vincent Poppler
9

Maç istatistikleri

Tüm maç
NAC BredaHeracles

Maç İstatistikleri

52Topa sahip olma48
9Toplam şut10
2İsabetli şut2
15Ceza sahasında top alışı16
2Net fırsat2
1Kaçan net fırsat1
307 (78%)İsabetli pas262 (71%)
1Sarı kart4
5Korner5
1İsabetsiz şut4
6Bloklanan şut4
0Direkten dönen0
5Ceza sahası içi şut7
4Ceza sahası dışı şut3
393Pas368
173Kendi yarısında pas167
134Rakip yarısında pas95
14 (27%)İsabetli uzun top22 (32%)
2 (13%)İsabetli orta4 (29%)
28Taç atışı26
0Ofsayt3
19Top kapma15
10Top çalma11
3Blok5
26Uzaklaştırma11
1Kaleci kurtarışı1
54Kazanılan ikili mücadele45
43 (57%)Kazanılan yer topu33 (43%)
11 (48%)Kazanılan hava topu12 (52%)
5 (36%)Başarılı çalım3 (43%)
0Kırmızı kart0
15Yapılan faul20

Maç olayları

Bitti
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · HeraclesDavid Tomić↓ Tristan van Gilst
Oyuncu değişikliği · HeraclesMike te Wierik↓ Chafik Abbas
Oyuncu değişikliği · NAC BredaPaul Gladon↓ Moussa Soumano
Sarı kart · HeraclesJeff Reine-Adélaide
Sarı kart · NAC BredaKamal Sowah
Oyuncu değişikliği · NAC BredaImran Nazih↓ Jannes van Hecke
Oyuncu değişikliği · HeraclesMario Borac↓ Sem Scheperman
Oyuncu değişikliği · HeraclesJeff Reine-Adélaide↓ Manny Rodriguez
Oyuncu değişikliği · HeraclesMimeirhel Benita↓ David Vicente
Devre Arası
Sarı kart · HeraclesDavid Vicente
Sarı kart · HeraclesDjevencio van der Kust
Oyuncu değişikliği · NAC BredaBrahim Ghalidi↓ Charles-Andreas Brym
Gol · HeraclesTristan van Gilst
1 – 1
Gol · NAC BredaCharles-Andreas Brym
1 – 0
Sarı kart · HeraclesSem Scheperman

NAC Breda - Heracles hakkında

23.10.2026 tarihli NAC Breda - Heracles karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

NAC Breda - Heracles maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 23.10.2026 21:00. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 1 - 1. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.