ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Le Puy – Thionville Lusitanos

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Ligue 303.10.2026 · 21:45 TSİ
Le Puy arması

Le Puy

Ev sahibi
Bitti
1 - 0
Thionville Lusitanos arması

Thionville Lusitanos

Deplasman
Plamedi Nsingi 84′
⚽

Maç kadroları

İlk 11
Le PuyFormasyon belirtilmedi
1
Matis Carvalho
13
Anis Fatahine
3
Edson Seidou
7
Emmanuel Kouassi
19
Thomas Ghalem
2
Vinicius Gomes
18
Antoine Gauthier
21
Lilian Baret
10
Renald Xhemo
9
Michael Faty
17
Plamedi Nsingi
Thionville LusitanosFormasyon belirtilmedi
16
Antonin Parisot
6
Muamer Aljic
10
Bryan Labissière
26
Enzo Montet
22
Jalil Moustaid
25
Jeremy Lauratet
5
Joseph Atangana
8
Samed Kılıç
12
Fadel Gobitaka
9
Karim Bouhmidi
7
Kylian Tubio

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Le Puy Yedekler

12
Salif Lebouath
12
8
Raouf Mroivili
8
11
Marvin Emmanuel
11
6
Wesley Zahibo
6
40
Amaury Roperti
40
33
Thibault Piot
33
27
Ilan Ducourtioux
27

Thionville Lusitanos Yedekler

19
Victor Siat
19
14
Simon Kalambayi
14
11
Gauthier Laurens
11
1
Tom Grasser
1
33
Ibrahima Badji
33
34
Thomas Panunzi
34

Maç istatistikleri

Tüm maç
Le PuyThionville Lusitanos
▥

İstatistik kaydı henüz yok

Bu maç için sağlayıcı henüz ayrıntılı veri sunmuyor.

Maç olayları

Bitti
Sarı kart · Le PuyMarvin Emmanuel
Oyuncu değişikliği · Le PuyWesley Zahibo↓ Antoine Gauthier
Maç Sonu
Gol · Le PuyPlamedi Nsingi
1 – 0
Oyuncu değişikliği · Le PuyMarvin Emmanuel↓ Michael Faty
Oyuncu değişikliği · Thionville LusitanosGauthier Laurens↓ Bryan Labissière
Oyuncu değişikliği · Le PuyRaouf Mroivili↓ Lilian Baret
Oyuncu değişikliği · Le PuySalif Lebouath↓ Emmanuel Kouassi
Oyuncu değişikliği · Thionville LusitanosSimon Kalambayi↓ Fadel Gobitaka
Sarı kart · Le PuyEmmanuel Kouassi
Sarı kart · Thionville LusitanosFadel Gobitaka
Devre Arası
Sarı kart · Le PuyMatis Carvalho
Sarı kart · Thionville LusitanosBryan Labissière
Sarı kart · Thionville LusitanosKarim Bouhmidi
Oyuncu değişikliği · Thionville LusitanosVictor Siat↓ Jalil Moustaid
Sarı kart · Thionville LusitanosJoseph Atangana

Le Puy - Thionville Lusitanos hakkında

03.10.2026 tarihli Le Puy - Thionville Lusitanos karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Le Puy - Thionville Lusitanos maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 03.10.2026 21:45. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 1 - 0. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.