ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Komárno – Slovan Bratislava

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

1. Liga19.09.2026 · 21:30 TSİ
Komárno arması

Komárno

Ev sahibi
Bitti
1 - 2
Slovan Bratislava arması

Slovan Bratislava

Deplasman
Ján Bernát 45+2′
⚽
Andraž Šporar 50′, 86′

Maç kadroları

İlk 11
Komárno4-4-1-1
32
Branislav Pindroch
37
Adam Krčík
21
Róbert Pillár
5
Dominik Špiriak
8
Šimon Šmehyl
77
Andy Masaryk
12
Dominik Žák
10
Kristóf Domonkos
18
Jakub Palán
23
Ján Bernát
9
Jakub Sylvestr
Slovan Bratislava4-1-4-1
71
Dominik Takác
28
César Blackman
15
Svetozar Marković
6
Kevin Wimmer
57
Sandro Cruz
3
Peter Pokorný
11
Tigran Barseghyan
70
Cristian Martínez
20
Alen Mustafić
21
Suleiman Camara
99
Andraž Šporar

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Komárno Yedekler

22
Nándor Tamás
22
17
Christian Bayemi
17
7
Ganbold Ganbayar
7
26
Erik Gyurákovics
26
20
Matheus Leoni
20
4
Nikita Vlasenko
4
44
Andriy Gavrylenko
44
28
Emmanuel Oppong
28
55
Okiki Akinwande
55

Slovan Bratislava Yedekler

10
Nino Marcelli
10
77
Danylo Ignatenko
77
29
Alexej Maroš
29
88
Daiki Matsuoka
88
14
Alasana Yirajang
14
1
Aleksandar Popović
1
49
Sahmkou Camara
49
8
Artur Gajdoš
8
13
Roman Čerepkai
13

Maç istatistikleri

Tüm maç
KomárnoSlovan Bratislava

Maç İstatistikleri

37Topa sahip olma63
9Toplam şut11
1İsabetli şut3
19Ceza sahasında top alışı22
4Net fırsat2
3Kaçan net fırsat0
176 (67%)İsabetli pas379 (81%)
4Sarı kart4
5Korner5
7İsabetsiz şut4
1Bloklanan şut4
0Direkten dönen1
9Ceza sahası içi şut8
0Ceza sahası dışı şut3
264Pas470
103Kendi yarısında pas233
73Rakip yarısında pas146
19 (31%)İsabetli uzun top16 (32%)
4 (31%)İsabetli orta2 (18%)
19Taç atışı27
2Ofsayt5
18Top kapma13
8Top çalma5
4Blok1
25Uzaklaştırma30
1Kaleci kurtarışı0
46Kazanılan ikili mücadele58
34 (43%)Kazanılan yer topu46 (58%)
12 (50%)Kazanılan hava topu12 (50%)
4 (36%)Başarılı çalım9 (47%)
0Kırmızı kart0
24Yapılan faul13

Maç olayları

Bitti
Sarı kart · KomárnoNándor Tamás
Oyuncu değişikliği · Slovan BratislavaDaiki Matsuoka↓ Alen Mustafić
Oyuncu değişikliği · Slovan BratislavaAlasana Yirajang↓ Tigran Barseghyan
Sarı kart · Slovan BratislavaNino Marcelli
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · KomárnoGanbold Ganbayar↓ Andy Masaryk
Gol · Slovan BratislavaAndraž ŠporarAsist: Nino Marcelli
1 – 2
Sarı kart · KomárnoRóbert Pillár
Oyuncu değişikliği · Slovan BratislavaAlexej Maroš↓ Suleiman Camara
Oyuncu değişikliği · Slovan BratislavaDanylo Ignatenko↓ Sandro Cruz
Sarı kart · Slovan BratislavaSuleiman Camara
Oyuncu değişikliği · KomárnoChristian Bayemi↓ Jakub Sylvestr
Oyuncu değişikliği · Slovan BratislavaNino Marcelli↓ Cristian Martínez
Oyuncu değişikliği · KomárnoNándor Tamás↓ Jakub Palán
Sarı kart · KomárnoAdam Krčík
Sarı kart · Slovan BratislavaSandro Cruz
Gol · Slovan BratislavaAndraž Šporar
1 – 1
Gol · KomárnoJán BernátAsist: Jakub Palán
1 – 0
Devre Arası
Sarı kart · Slovan BratislavaAlen Mustafić
Sarı kart · KomárnoJakub Sylvestr

Komárno - Slovan Bratislava hakkında

19.09.2026 tarihli Komárno - Slovan Bratislava karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Komárno - Slovan Bratislava maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 19.09.2026 21:30. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 1 - 2. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.