ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Independiente del Valle – Flamengo

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

CONMEBOL Libertadores11.09.2026 · 03:30 TSİ
Independiente del Valle arması

Independiente del Valle

Ev sahibi
Bitti
0 - 2
Flamengo arması

Flamengo

Deplasman
⚽
Bruno Henrique 61′ · Léo Pereira 75′

Maç kadroları

İlk 11
Independiente del Valle4-1-4-1
1
Aldair Quintana
13
Daykol Romero
14
Mateo Carabajal
5
Richard Schunke
19
Layan Loor
6
Jordy Alcívar
17
Arón Rodríguez
28
Hugo Quintana
10
Júnior Sornoza
31
Emerson Pata
9
Carlos González
Flamengo4-2-3-1
1
Agustín Rossi
22
Emerson Royal
3
Léo Ortiz
4
Léo Pereira
6
Ayrton Lucas
5
Erick Pulgar
21
Jorginho
15
Jorge Carrascal
10
Giorgian De Arrascaeta
16
Samuel Lino
27
Bruno Henrique

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Independiente del Valle Yedekler

99
Djorkaeff Reasco
99
16
Ronald Briones
16
11
Matías Perelló
11
8
Youri Ochoa
8
56
Edwin Quintero
56
70
Miguel Peralta
70
15
Gustavo Cortéz
15
4
Jhon Espinoza
4
23
Juan Viacava
23
33
Andy Velasco
33
32
Jhegson Méndez
32
52
Yandri Vásquez
52

Flamengo Yedekler

20
Lucas Paquetá
20
19
Gonzalo Plata
19
9
Pedro
9
2
Guillermo Varela
2
7
Luiz Araújo
7
42
Andrew
42
13
Danilo
13
44
Vitão
44
18
Nicolás de la Cruz
18
8
Saúl
8
14
Anthony Valencia
14
30
Joaquín Freitas
30

Maç istatistikleri

Tüm maç
Independiente del ValleFlamengo

Maç İstatistikleri

63Topa sahip olma37
1.01Beklenen gol (xG)1.03
18Toplam şut4
3İsabetli şut2
27Ceza sahasında top alışı7
1Net fırsat2
1Kaçan net fırsat0
492 (90%)İsabetli pas279 (84%)
2Sarı kart1
10Korner3
11İsabetsiz şut1
4Bloklanan şut1
1Direkten dönen0
10Ceza sahası içi şut4
8Ceza sahası dışı şut0
0.87Açık oyun xG0.70
0.14Duran top xG0.33
1.01Penaltısız xG1.03
0.12Hedefe giden xG1.81
546Pas333
248Kendi yarısında pas154
244Rakip yarısında pas125
54 (75%)İsabetli uzun top20 (53%)
8 (21%)İsabetli orta3 (43%)
29Taç atışı13
1Ofsayt1
16Top kapma10
11Top çalma8
1Blok4
6Uzaklaştırma43
0Kaleci kurtarışı3
40Kazanılan ikili mücadele36
37 (63%)Kazanılan yer topu22 (37%)
3 (18%)Kazanılan hava topu14 (82%)
14 (64%)Başarılı çalım3 (20%)
0Kırmızı kart0
10Yapılan faul7

Maç olayları

Bitti
Sarı kart · Independiente del ValleEdwin Quintero
Oyuncu değişikliği · FlamengoLuiz Araújo↓ Samuel Lino
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · FlamengoGuillermo Varela↓ Ayrton Lucas
Oyuncu değişikliği · Independiente del ValleEdwin Quintero↓ Arón Rodríguez
Oyuncu değişikliği · Independiente del ValleYouri Ochoa↓ Hugo Quintana
Oyuncu değişikliği · FlamengoPedro↓ Bruno Henrique
Oyuncu değişikliği · Independiente del ValleMatías Perelló↓ Emerson Pata
Oyuncu değişikliği · Independiente del ValleRonald Briones↓ Júnior Sornoza
Gol · FlamengoLéo PereiraAsist: Emerson Royal
0 – 2
Oyuncu değişikliği · FlamengoLucas Paquetá↓ Giorgian De Arrascaeta
Oyuncu değişikliği · FlamengoGonzalo Plata↓ Jorge Carrascal
Gol · FlamengoBruno HenriqueAsist: Samuel Lino
0 – 1
Sarı kart · Independiente del ValleMateo Carabajal
Sarı kart · FlamengoErick Pulgar
Oyuncu değişikliği · Independiente del ValleDjorkaeff Reasco↓ Carlos González
Devre Arası

Independiente del Valle - Flamengo hakkında

11.09.2026 tarihli Independiente del Valle - Flamengo karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Independiente del Valle - Flamengo maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 11.09.2026 03:30. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 0 - 2. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.