ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Hoffenheim II – Meppen

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

3. Liga19.09.2026 · 15:00 TSİ
Hoffenheim II arması

Hoffenheim II

Ev sahibi
Bitti
1 - 0
Meppen arması

Meppen

Deplasman
Yasin Zor 30′
⚽

Maç kadroları

İlk 11
Hoffenheim II4-2-3-1
1
Lúkas Petersson
2
Natnael Abraha
3
Sean Dulic
6
Valentin Lässig
13
Tristan Spranger
5
Klaus Gjasula
16
Luis Engelns
10
Yasin Zor
20
Tiago Poller
14
Alexander Prass
11
Jykese Fields
Meppen4-3-3
44
Julius Pünt
2
Dominique Domröse
19
Luis Sprekelmeyer
33
Stefan Rankić
3
Tobias Mißner
14
Thorben-Johannes Deters
6
Ersin Zehir
40
Niclas Nadj
13
Richard Meier
9
Cyrill Akono
7
Oliver Schmitt

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Hoffenheim II Yedekler

47
Maximilian Theuer
47
17
Blessing Makanda
17
28
Florian Micheler
28
36
Jakov Dedić
36
18
Lion Wagenbach
18
32
Tim Philipp
32
15
Matthew Moore
15
40
Santino Pistrol
40
8
Diren Dağdeviren
8

Meppen Yedekler

39
Florian Bähr
39
17
Jannic Ehlers
17
4
Jona Borsum
4
31
Luca Prasse
31
11
Simon Engelmann
11
1
Noah Oberbeck
1
10
Kasra Ghawilu
10
20
Nikell Touglo
20
23
Niclas Wessels
23

Maç istatistikleri

Tüm maç
Hoffenheim IIMeppen

Maç İstatistikleri

54Topa sahip olma46
11Toplam şut12
3İsabetli şut4
24Ceza sahasında top alışı15
3Net fırsat1
2Kaçan net fırsat1
354 (81%)İsabetli pas270 (74%)
2Sarı kart3
3Korner4
4İsabetsiz şut6
4Bloklanan şut2
0Direkten dönen0
10Ceza sahası içi şut8
1Ceza sahası dışı şut4
437Pas365
196Kendi yarısında pas160
158Rakip yarısında pas110
27 (43%)İsabetli uzun top34 (39%)
0 (0%)İsabetli orta6 (26%)
20Taç atışı30
4Ofsayt3
16Top kapma25
6Top çalma6
3Blok4
31Uzaklaştırma17
3Kaleci kurtarışı2
60Kazanılan ikili mücadele62
38 (47%)Kazanılan yer topu43 (53%)
22 (54%)Kazanılan hava topu19 (46%)
12 (44%)Başarılı çalım5 (42%)
0Kırmızı kart0
13Yapılan faul10

Maç olayları

Bitti
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · Hoffenheim IILion Wagenbach↓ Yasin Zor
Sarı kart · MeppenJannic Ehlers
Sarı kart · Hoffenheim IIFlorian Micheler
Oyuncu değişikliği · MeppenSimon Engelmann↓ Niclas Nadj
Oyuncu değişikliği · MeppenLuca Prasse↓ Thorben-Johannes Deters
Oyuncu değişikliği · MeppenJona Borsum↓ Oliver Schmitt
Oyuncu değişikliği · Hoffenheim IIJakov Dedić↓ Jykese Fields
Oyuncu değişikliği · Hoffenheim IIFlorian Micheler↓ Tiago Poller
Sarı kart · MeppenNiclas Nadj
Oyuncu değişikliği · Hoffenheim IIBlessing Makanda↓ Alexander Prass
Sarı kart · MeppenStefan Rankić
Oyuncu değişikliği · MeppenFlorian Bähr↓ Tobias Mißner
Oyuncu değişikliği · MeppenJannic Ehlers↓ Richard Meier
Oyuncu değişikliği · Hoffenheim IIMaximilian Theuer↓ Tristan Spranger
Devre Arası
Gol · Hoffenheim IIYasin ZorAsist: Klaus Gjasula
1 – 0
Sarı kart · Hoffenheim IIKlaus Gjasula

Hoffenheim II - Meppen hakkında

19.09.2026 tarihli Hoffenheim II - Meppen karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Hoffenheim II - Meppen maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 19.09.2026 15:00. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 1 - 0. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.