ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Havant and Waterlooville – Gloucester City

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Southern Premier Division South29.08.2026 · 17:00 TSİ
Havant and Waterlooville arması

Havant and Waterlooville

Ev sahibi
Bitti
3 - 3
Gloucester City arması

Gloucester City

Deplasman
Paul McCallum 40′, 46′ · Leon Maloney 90+1′
⚽
Ethan Dunbar 31′ · Joe Hanks 80′ · Ashley Hemmings 84′

Maç kadroları

İlk 11
⚽

Kadrolar henüz hazır değil

Sağlayıcı ilk 11 bilgisini sunduğunda burada saha üzerinde görüntülenecek.

Maç istatistikleri

Tüm maç
Havant and WaterloovilleGloucester City
▥

İstatistik kaydı henüz yok

Bu maç için sağlayıcı henüz ayrıntılı veri sunmuyor.

Maç olayları

Bitti
Gol · Havant and WaterloovilleLeon Maloney
3 – 3
Maç Sonu
Gol · Gloucester CityAshley Hemmings
2 – 3
Gol · Gloucester CityJoe Hanks
2 – 2
Gol · Havant and WaterloovillePaul McCallum
2 – 1
Devre Arası
Gol · Havant and WaterloovillePaul McCallum
1 – 1
Gol · Gloucester CityEthan Dunbar
0 – 1

Havant and Waterlooville - Gloucester City hakkında

29.08.2026 tarihli Havant and Waterlooville - Gloucester City karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Havant and Waterlooville - Gloucester City maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 29.08.2026 17:00. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 3 - 3. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.