ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Gimpo FC – Paju Frontier

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Korean K-League 217.10.2026 · 10:30 TSİ
Gimpo FC arması

Gimpo FC

Ev sahibi
Bitti
4 - 1
Paju Frontier arması

Paju Frontier

Deplasman
Paulo Henrique 42′ · Lee Chan-Hyung 58′ · Kim Sung-Joon 67′ · Park Dong-Jin 81′
⚽
Hong Jeong-Woon 38′

Maç kadroları

İlk 11
Gimpo FC3-4-3
31
Son Jeong-Hyeon
3
Park Kyung-Rok
47
Kim Dong-Min
44
Lee Yong-Hyeok
17
Lim Chang-Seok
16
Kim Sung-Joon
13
Park Sang-Hyun
23
Kim Min-Sik
11
Lee Si-Heon
50
Park Dong-Jin
96
Paulo Henrique
Paju Frontier4-2-3-1
1
Ryu Won-Woo
34
Noh Seung-Ik
81
Kim Min-Ho
5
Sim Min-Yong
88
Lee Taek-Geun
20
Hong Jeong-Woon
8
Choi Bum-Kyung
40
Luke Amos
92
Borja Bastón
10
Lee Joon-Suk
18
Lee Je-Ho

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Gimpo FC Yedekler

32
Jang Bu-Seong
32
5
Lee Chan-Hyung
5
8
Djalma
8
7
Kim Do-Hyeok
7
20
Kim Min-Seok
20
1
Lee Sang-Min
1
66
Park Byung-Hyun
66
14
Lee Hak-Min
14
40
Nam Hyeon-U
40

Paju Frontier Yedekler

4
Kim Hyun-Tae
4
19
Yu Jae-Jun
19
22
Lee Min-Ki
22
7
Walterson
7
70
Jun-Hyuk Ahn
70
13
Kim Min-Seung
13
6
Jeon Hyeon-Byung
6
33
Julián Bonilla
33
17
Park Su-Bin
17

Maç istatistikleri

Tüm maç
Gimpo FCPaju Frontier

Maç İstatistikleri

52Topa sahip olma48
13Toplam şut23
7İsabetli şut9
14Ceza sahasında top alışı34
1Net fırsat0
0Kaçan net fırsat0
305 (77%)İsabetli pas247 (69%)
1Sarı kart1
6Korner4
4İsabetsiz şut11
2Bloklanan şut3
0Direkten dönen1
10Ceza sahası içi şut11
3Ceza sahası dışı şut12
397Pas356
176Kendi yarısında pas121
129Rakip yarısında pas126
32 (48%)İsabetli uzun top21 (30%)
5 (22%)İsabetli orta12 (44%)
24Taç atışı23
6Ofsayt4
15Top kapma13
3Top çalma8
3Blok1
41Uzaklaştırma21
8Kaleci kurtarışı3
47Kazanılan ikili mücadele47
28 (50%)Kazanılan yer topu28 (50%)
19 (50%)Kazanılan hava topu19 (50%)
5 (36%)Başarılı çalım3 (19%)
0Kırmızı kart0
13Yapılan faul9

Maç olayları

Bitti
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · Gimpo FCKim Min-Seok↓ Lee Si-Heon
Oyuncu değişikliği · Paju FrontierJun-Hyuk Ahn↓ Choi Bum-Kyung
Oyuncu değişikliği · Paju FrontierWalterson↓ Lee Je-Ho
Gol · Gimpo FCPark Dong-JinAsist: Paulo Henrique
4 – 1
Sarı kart · Paju FrontierLee Min-Ki
Oyuncu değişikliği · Gimpo FCKim Do-Hyeok↓ Park Sang-Hyun
Oyuncu değişikliği · Paju FrontierLee Min-Ki↓ Lee Taek-Geun
Oyuncu değişikliği · Gimpo FCDjalma↓ Kim Sung-Joon
Oyuncu değişikliği · Paju FrontierYu Jae-Jun↓ Luke Amos
Oyuncu değişikliği · Paju FrontierKim Hyun-Tae↓ Hong Jeong-Woon
Gol · Gimpo FCKim Sung-JoonAsist: Park Dong-Jin
3 – 1
Gol · Gimpo FCLee Chan-Hyung
2 – 1
Oyuncu değişikliği · Gimpo FCLee Chan-Hyung↓ Lee Yong-Hyeok
Oyuncu değişikliği · Gimpo FCJang Bu-Seong↓ Kim Min-Sik
Devre Arası
Gol · Gimpo FCPaulo Henrique
1 – 1
Gol · Paju FrontierHong Jeong-WoonAsist: Borja Bastón
0 – 1
Sarı kart · Gimpo FCPark Sang-Hyun

Gimpo FC - Paju Frontier hakkında

17.10.2026 tarihli Gimpo FC - Paju Frontier karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Gimpo FC - Paju Frontier maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 17.10.2026 10:30. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 4 - 1. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.