ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Daejeon Hana Citizen – Kyoto Sanga FC

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

AFC Champions League Elite East15.09.2026 · 13:00 TSİ
Daejeon Hana Citizen arması

Daejeon Hana Citizen

Ev sahibi
Bitti
1 - 0
Kyoto Sanga FC arması

Kyoto Sanga FC

Deplasman
Victor Bobsin 78′
⚽

Maç kadroları

İlk 11
Daejeon Hana Citizen4-2-3-1
1
Chang-Geun Lee
6
Yoon-Sung Kang
45
Chang-Rae Ha
98
Anton Krivotsyuk
16
Myung-Jae Lee
44
Soon-Min Lee
8
Victor Bobsin
27
Jae-Hee Jeong
7
Masatoshi Ishida
17
Gustav Ludwigson
10
Min-Kyu Joo
Kyoto Sanga FC4-2-3-1
90
Halls
44
Kyo Sato
5
Hisashi Tawiah
40
Yusuke Ishida
15
Kodai Nagata
10
Shimpei Fukuoka
14
Thiago
77
Haruki Arai
38
Maceió
18
Temma Matsuda
93
Shun Nagasawa

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Daejeon Hana Citizen Yedekler

9
Diogo
9
19
Jin-Su Seo
19
30
Bong-Soo Kim
30
11
Won-Sang Um
11
14
Jun-Beom Kim
14
25
Jun-Seo Lee
25
31
Min-Soo Kim
31
13
Jin-Ya Kim
13
2
Kyu-Hyun Park
2
3
Min-Deok Kim
3
41
Byung-Chan Park
41
77
João Victor
77

Kyoto Sanga FC Yedekler

17
Alex Negueba
17
26
Ren Kato
26
6
João Pedro
6
48
Ryuma Nakano
48
9
Rafael Elias
9
1
Gakuji Ota
1
21
Kentaro Kakoi
21
50
Yoshinori Suzuki
50
62
Takaaki Shichi
62
19
David Silva
19
31
Sora Hiraga
31

Maç istatistikleri

Tüm maç
Daejeon Hana CitizenKyoto Sanga FC

Maç İstatistikleri

56Topa sahip olma44
17Toplam şut1
2İsabetli şut0
27Ceza sahasında top alışı9
4Net fırsat0
4Kaçan net fırsat0
407 (77%)İsabetli pas295 (70%)
0Sarı kart0
4Korner3
7İsabetsiz şut0
8Bloklanan şut1
0Direkten dönen0
14Ceza sahası içi şut0
3Ceza sahası dışı şut1
528Pas421
241Kendi yarısında pas162
166Rakip yarısında pas133
28 (35%)İsabetli uzun top18 (26%)
9 (43%)İsabetli orta2 (14%)
39Taç atışı21
2Ofsayt0
11Top kapma20
11Top çalma9
1Blok7
28Uzaklaştırma32
0Kaleci kurtarışı1
46Kazanılan ikili mücadele62
23 (41%)Kazanılan yer topu33 (59%)
23 (44%)Kazanılan hava topu29 (56%)
4 (31%)Başarılı çalım6 (50%)
0Kırmızı kart0
9Yapılan faul9

Maç olayları

Bitti
Oyuncu değişikliği · Daejeon Hana CitizenJun-Beom Kim↓ Gustav Ludwigson
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · Daejeon Hana CitizenWon-Sang Um↓ Victor Bobsin
Oyuncu değişikliği · Kyoto Sanga FCRafael Elias↓ Shun Nagasawa
Oyuncu değişikliği · Daejeon Hana CitizenBong-Soo Kim↓ Masatoshi Ishida
Gol · Daejeon Hana CitizenVictor Bobsin
1 – 0
Oyuncu değişikliği · Daejeon Hana CitizenJin-Su Seo↓ Jae-Hee Jeong
Oyuncu değişikliği · Daejeon Hana CitizenDiogo↓ Min-Kyu Joo
Oyuncu değişikliği · Kyoto Sanga FCJoão Pedro↓ Shimpei Fukuoka
Oyuncu değişikliği · Kyoto Sanga FCRyuma Nakano↓ Thiago
Oyuncu değişikliği · Kyoto Sanga FCRen Kato↓ Temma Matsuda
Oyuncu değişikliği · Kyoto Sanga FCAlex Negueba↓ Maceió
Devre Arası

Daejeon Hana Citizen - Kyoto Sanga FC hakkında

15.09.2026 tarihli Daejeon Hana Citizen - Kyoto Sanga FC karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Daejeon Hana Citizen - Kyoto Sanga FC maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 15.09.2026 13:00. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 1 - 0. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.