ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Casa Pia AC – FC Porto

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Liga Portugal12.09.2026 · 20:00 TSİ
Casa Pia AC arması

Casa Pia AC

Ev sahibi
Bitti
1 - 4
FC Porto arması

FC Porto

Deplasman
Henrique Araújo 43′
⚽
André Silva 45+3′ · Jakub Kiwior 60′ · Borja Sainz 66′ · Santiago Giménez 90+1′

Maç kadroları

İlk 11

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Casa Pia AC Yedekler

17
17
98
98
90
90
21
21
59
59
24
24
19
19
10
10

FC Porto Yedekler

17
17
22
22
42
42
50
50
33
33
37
37
58
58

Maç istatistikleri

Tüm maç
Casa Pia ACFC Porto

Maç İstatistikleri

36Topa sahip olma64
1.52Beklenen gol (xG)2.70
15Toplam şut17
5İsabetli şut4
15Ceza sahasında top alışı33
3Net fırsat7
2Kaçan net fırsat3
161 (68%)İsabetli pas333 (81%)
4Sarı kart1
5Korner10
7İsabetsiz şut6
3Bloklanan şut7
0Direkten dönen1
6Ceza sahası içi şut12
9Ceza sahası dışı şut5
0.63Açık oyun xG0.42
0.10Duran top xG1.49
0.74Penaltısız xG1.91
1.42Hedefe giden xG1.99
237Pas411
56Kendi yarısında pas177
105Rakip yarısında pas156
18 (29%)İsabetli uzun top15 (38%)
4 (33%)İsabetli orta10 (34%)
12Taç atışı28
0Ofsayt1
18Top kapma10
6Top çalma8
6Blok3
31Uzaklaştırma31
0Kaleci kurtarışı4
46Kazanılan ikili mücadele42
31 (54%)Kazanılan yer topu26 (46%)
15 (48%)Kazanılan hava topu16 (52%)
4 (57%)Başarılı çalım3 (25%)
0Kırmızı kart0
13Yapılan faul10

Maç olayları

Bitti
Gol · FC PortoSantiago Giménez
1 – 4
Sarı kart · Casa Pia ACIvan Mandić
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · Casa Pia ACAymen Zouin↓ João Rego
Sarı kart · Casa Pia ACDavid Sousa
Oyuncu değişikliği · FC PortoSeko Fofana↓ Gabriel Veiga
Oyuncu değişikliği · FC PortoMartim Fernandes↓ Alberto Costa
Oyuncu değişikliği · Casa Pia ACJoão Pedro↓ Mohamed El Boukammiri
Oyuncu değişikliği · Casa Pia ACCassiano↓ Henrique Araújo
Oyuncu değişikliği · FC PortoAlan Varela↓ In-Beom Hwang
Oyuncu değişikliği · Casa Pia ACEvans Maurin↓ Benjamin Pauwels
Gol · FC PortoBorja Sainz
1 – 3
Oyuncu değişikliği · FC PortoBorja Sainz↓ William Gomes
Oyuncu değişikliği · FC PortoSantiago Giménez↓ André Silva
Gol · FC PortoJakub KiwiorAsist: Gabriel Veiga
1 – 2
Sarı kart · Casa Pia ACKhaly
Sarı kart · Casa Pia ACAndré Geraldes
Gol · FC PortoAndré SilvaAsist: Pablo Rosario
1 – 1
Sarı kart · FC PortoJakub Kiwior
Devre Arası
Gol · Casa Pia ACHenrique Araújo
1 – 0

Casa Pia AC - FC Porto hakkında

12.09.2026 tarihli Casa Pia AC - FC Porto karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Casa Pia AC - FC Porto maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 12.09.2026 20:00. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 1 - 4. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.