ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Caernarfon – Cambrian United

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Premier League18.09.2026 · 21:45 TSİ
Caernarfon arması

Caernarfon

Ev sahibi
Bitti
9 - 1
Cambrian United arması

Cambrian United

Deplasman
Zack Clarke 22′ · Paulo Mendes 27′ · Jake Canavan 45+6′ · Sion Bradley 55′ · Adrian Cieślewicz 63′ · Ryan Sears 74′ · Noah Edwards 76′ · Mathew Jones 84′ · Offrande Zanzala 90+7′
⚽
Ashley Evans 16′

Maç kadroları

İlk 11
⚽

Kadrolar henüz hazır değil

Sağlayıcı ilk 11 bilgisini sunduğunda burada saha üzerinde görüntülenecek.

Maç istatistikleri

Tüm maç
CaernarfonCambrian United
▥

İstatistik kaydı henüz yok

Bu maç için sağlayıcı henüz ayrıntılı veri sunmuyor.

Maç olayları

Bitti
Gol · CaernarfonOffrande Zanzala
9 – 1
Maç Sonu
Gol · CaernarfonMathew Jones
8 – 1
Gol · CaernarfonNoah Edwards
7 – 1
Gol · CaernarfonRyan Sears
6 – 1
Gol · CaernarfonAdrian Cieślewicz
5 – 1
Gol · CaernarfonSion Bradley
4 – 1
Gol · CaernarfonJake Canavan
3 – 1
Devre Arası
Kırmızı kart · CaernarfonConnor Roberts
Kırmızı kart · Cambrian UnitedJosh Beecher
Gol · CaernarfonPaulo Mendes
2 – 1
Gol · CaernarfonZack Clarke
1 – 1
Gol · Cambrian UnitedAshley Evans
0 – 1

Caernarfon - Cambrian United hakkında

18.09.2026 tarihli Caernarfon - Cambrian United karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Caernarfon - Cambrian United maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 18.09.2026 21:45. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 9 - 1. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.