ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Buriram United – Rayong FC

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Thai League 110.10.2026 · 14:30 TSİ
Buriram United arması

Buriram United

Ev sahibi
Bitti
3 - 2
Rayong FC arması

Rayong FC

Deplasman
Stefan Schimmer 45′ · Supachai Chaided 83′ · Thanakrit Chotmuangpak 90+4′
⚽
João Felipe 13′, 56′

Maç kadroları

İlk 11
Buriram United3-5-2
13
Neil Etheridge
39
Jakkaphan Praisuwan
26
Uroš Radaković
5
Nathan
19
Kingsley Schindler
16
Kenneth Dougall
10
Sebas Moyano
55
Theerathon Bunmathan
2
Sasalak Haiprakhon
7
Bissoli
30
Stefan Schimmer
Rayong FC4-3-3
30
Wichaya Ganthong
15
Thanaset Sujarit
37
Mayron
94
António Lara
3
Thanawat Pimyotha
17
Bruno Leite
6
João Afonso
8
Natcha Promsomboon
98
João Felipe
99
Cristian Măgerușan
10
Coutinho

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Buriram United Yedekler

27
Phitiwat Sukjitthammakul
27
8
Paulinho
8
9
Supachai Chaided
9
33
Thanakrit Chotmuangpak
33
34
Chatchai Bootprom
34
15
Narubodin Weerawatnodom
15
75
Shinnaphat Lee-Oh
75
3
Pansa Hemviboon
3
11
Anan Yodsangwal
11

Rayong FC Yedekler

77
Hong-Gyu Yeo
77
5
Pharadon Phatthaphon
5
26
Renan Gorne
26
19
Supawit Romphopak
19
4
Hiromichi Katano
4
36
Worawut Srisupha
36
2
Noppol Kerdkeaw
2
79
Patipanchai Phothep
79
18
Suban Ngernprasert
18
7
Matee Sarakum
7
22
Chayanan Pombuppha
22

Maç istatistikleri

Tüm maç
Buriram UnitedRayong FC

Maç İstatistikleri

71Topa sahip olma29
3.11Beklenen gol (xG)0.27
27Toplam şut6
9İsabetli şut3
34Ceza sahasında top alışı5
1Net fırsat0
0Kaçan net fırsat0
371 (84%)İsabetli pas122 (65%)
2Sarı kart2
10Korner2
11İsabetsiz şut2
7Bloklanan şut1
0Direkten dönen0
18Ceza sahası içi şut2
9Ceza sahası dışı şut4
2.40Açık oyun xG0.23
0.71Duran top xG0.03
3.11Penaltısız xG0.27
2.12Hedefe giden xG0.30
442Pas188
127Kendi yarısında pas75
244Rakip yarısında pas47
31 (57%)İsabetli uzun top16 (33%)
15 (34%)İsabetli orta1 (20%)
20Taç atışı13
2Ofsayt0
10Top kapma11
3Top çalma3
1Blok7
7Uzaklaştırma33
1Kaleci kurtarışı6
44Kazanılan ikili mücadele24
32 (67%)Kazanılan yer topu16 (33%)
12 (60%)Kazanılan hava topu8 (40%)
5 (45%)Başarılı çalım1 (11%)
0Kırmızı kart1
4Yapılan faul19

Maç olayları

Bitti
Oyuncu değişikliği · Rayong FCHiromichi Katano↓ Bruno Leite
Gol · Buriram UnitedThanakrit ChotmuangpakAsist: Paulinho
3 – 2
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · Rayong FCSupawit Romphopak↓ Thanaset Sujarit
Oyuncu değişikliği · Buriram UnitedThanakrit Chotmuangpak↓ Sebas Moyano
Gol · Buriram UnitedSupachai ChaidedAsist: Paulinho
2 – 2
Sarı kart · Rayong FCJoão Afonso
Kırmızı kart · Rayong FCJoão Felipe
Oyuncu değişikliği · Rayong FCRenan Gorne↓ Cristian Măgerușan
Oyuncu değişikliği · Rayong FCPharadon Phatthaphon↓ Thanawat Pimyotha
Oyuncu değişikliği · Buriram UnitedSupachai Chaided↓ Stefan Schimmer
Oyuncu değişikliği · Buriram UnitedPaulinho↓ Jakkaphan Praisuwan
Gol · Rayong FCJoão FelipeAsist: Cristian Măgerușan
1 – 2
Sarı kart · Buriram UnitedKenneth Dougall
Oyuncu değişikliği · Rayong FCHong-Gyu Yeo↓ Coutinho
Gol · Buriram UnitedStefan Schimmer
1 – 1
Devre Arası
Oyuncu değişikliği · Buriram UnitedPhitiwat Sukjitthammakul↓ Uroš Radaković
Sarı kart · Rayong FCJoão Felipe
Sarı kart · Buriram UnitedSebas Moyano
Gol · Rayong FCJoão FelipeAsist: Coutinho
0 – 1
Sarı kart · Rayong FCCoutinho

Buriram United - Rayong FC hakkında

10.10.2026 tarihli Buriram United - Rayong FC karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Buriram United - Rayong FC maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 10.10.2026 14:30. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 3 - 2. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.