ilk11'ler.com ilk11'ler.com

Brora Rangers – Nairn County

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Highland / Lowland10.10.2026 · 17:00 TSİ
Brora Rangers arması

Brora Rangers

Ev sahibi
Bitti
2 - 1
Nairn County arması

Nairn County

Deplasman
Connor Bunce 17′, 73′
⚽
Benjamin Kelly 2′

Maç kadroları

İlk 11
Brora Rangers4-3-3
1
Cameron Mackay
3
Mark McLauchlan
8
Cragi MacKenzie
9
James Anderson
4
Connal Ewan
11
James Wallace
5
Sam Nixon
15
Gary Pullen
17
Ben Barron
16
Alisdair Sutherland
19
Connor Bunce
Nairn County4-3-3
20
Lewis Munro
2
Jamie Carnihan
7
Calum MacKay
10
Jake Thomson
4
Millar Gamble
11
Max Ewan
5
Fraser Dingwall
12
Kenny MacInnes
21
Dale Wood
17
Tyler Eadie
24
Benjamin Kelly

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

Brora Rangers Yedekler

14
Aidan Wilson
14
21
Jake Rodgers
21
12
Ben Gardiner
12
20
Aiden MacKenzie
20
18
Archie Kerr
18

Nairn County Yedekler

6
Wayne MackIntosh
6
25
Gregor Williamson
25
19
Adrian Voigt
19
14
Angus Dey
14
23
Paul Brindle
23
15
Jonathan Bain
15
27
Finn Munro
27
29
Leo Walker
29
16
Angus Davidson
16

Maç istatistikleri

Tüm maç
Brora RangersNairn County
▥

İstatistik kaydı henüz yok

Bu maç için sağlayıcı henüz ayrıntılı veri sunmuyor.

Maç olayları

Bitti
Maç Sonu
Sarı kart · Brora RangersMark McLauchlan
Sarı kart · Brora RangersCragi MacKenzie
Oyuncu değişikliği · Brora RangersJake Rodgers↓ James Wallace
Gol · Brora RangersConnor Bunce
2 – 1
Oyuncu değişikliği · Brora RangersAidan Wilson↓ Ben Barron
Devre Arası
Sarı kart · Nairn CountyBenjamin Kelly
Gol · Brora RangersConnor Bunce
1 – 1
Gol · Nairn CountyBenjamin Kelly
0 – 1

Brora Rangers - Nairn County hakkında

10.10.2026 tarihli Brora Rangers - Nairn County karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

Brora Rangers - Nairn County maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 10.10.2026 17:00. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 2 - 1. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.