ilk11'ler.com ilk11'ler.com

ADO Den Haag – Cambuur

Maç sonucu, kadrolar ve istatistikler

Eredivisie19.09.2026 · 17:30 TSİ
ADO Den Haag arması

ADO Den Haag

Ev sahibi
Bitti
1 - 1
Cambuur arması

Cambuur

Deplasman
Donat Barany 74′
⚽
Fabian Kvam 44′

Maç kadroları

İlk 11
ADO Den Haag4-4-2
1
Kilian Nikièma
5
Jonas Jensen-Abbew
3
Pascal Mulder
4
Matteo Waem
15
Milan Hokke
17
Jalen Hawkings
25
Juho Kilo
33
Matěj Sín
27
Nigel Thomas
46
Yannick Eduardo
11
Evan Rottier
Cambuur4-2-3-1
1
Thijs Jansen
2
Devid Eugene Bouah
4
Ismaël Baouf
14
Billy van Duijl
28
Morgan Costarelli
33
Mathieu Maertens
8
Nicky Souren
15
Fabian Kvam
10
Rafik El Arguioui
11
Ilyès Hamache
7
Sami Bouhoudane

Formasyona göre şematik yerleşim. Oyuncu sırası sağlayıcı kaydına dayanır.

Yedek oyuncular

ADO Den Haag Yedekler

7
Daryl van Mieghem
7
2
Othniël Raterink
2
77
Donat Barany
77
9
Jesse Bal
9
18
Sékou Sylla
18
23
Niclas Thiede
23
12
Sem Eekhout
12
22
Lasse Wilhelm
22
16
Finn de Bruin
16
8
Jan Žambůrek
8
10
Illaijh de Ruijter
10

Cambuur Yedekler

27
Wiebe Kooistra
27
6
Jamal Amofa
6
29
Iwan Henstra
29
9
Skye Vink
9
17
Ethan Apkakou
17
21
Jasper Meijster
21
22
Luca Plogmann
22
3
Jorn Berkhout
3
23
Lucas Jetten
23
16
Rik Mulders
16
48
Damian Westerhof
48
30
Jason Çeka
30

Maç istatistikleri

Tüm maç
ADO Den HaagCambuur

Maç İstatistikleri

62Topa sahip olma38
2.10Beklenen gol (xG)0.61
18Toplam şut8
6İsabetli şut3
26Ceza sahasında top alışı22
3Net fırsat0
3Kaçan net fırsat0
344 (77%)İsabetli pas186 (66%)
3Sarı kart2
6Korner3
5İsabetsiz şut0
7Bloklanan şut5
0Direkten dönen0
14Ceza sahası içi şut6
4Ceza sahası dışı şut2
1.45Açık oyun xG0.61
0.66Duran top xG0.00
2.10Penaltısız xG0.61
1.45Hedefe giden xG0.15
445Pas283
217Kendi yarısında pas99
127Rakip yarısında pas87
32 (42%)İsabetli uzun top25 (35%)
5 (24%)İsabetli orta0 (0%)
31Taç atışı20
1Ofsayt2
16Top kapma19
13Top çalma12
5Blok6
18Uzaklaştırma32
2Kaleci kurtarışı5
46Kazanılan ikili mücadele57
36 (44%)Kazanılan yer topu45 (56%)
10 (45%)Kazanılan hava topu12 (55%)
6 (38%)Başarılı çalım6 (46%)
0Kırmızı kart0
22Yapılan faul14

Maç olayları

Bitti
Sarı kart · CambuurWiebe Kooistra
Maç Sonu
Oyuncu değişikliği · CambuurEthan Apkakou↓ Devid Eugene Bouah
Sarı kart · ADO Den HaagMatteo Waem
Oyuncu değişikliği · ADO Den HaagSékou Sylla↓ Milan Hokke
Sarı kart · CambuurJohan Plat
Gol · ADO Den HaagDonat BaranyAsist: Yannick Eduardo
1 – 1
Oyuncu değişikliği · CambuurIwan Henstra↓ Ilyès Hamache
Oyuncu değişikliği · CambuurSkye Vink↓ Fabian Kvam
Oyuncu değişikliği · CambuurJamal Amofa↓ Mathieu Maertens
Sarı kart · CambuurMathieu Maertens
Oyuncu değişikliği · ADO Den HaagOthniël Raterink↓ Jonas Jensen-Abbew
Oyuncu değişikliği · ADO Den HaagDonat Barany↓ Matěj Sín
Oyuncu değişikliği · ADO Den HaagJesse Bal↓ Jalen Hawkings
Oyuncu değişikliği · CambuurWiebe Kooistra↓ Sami Bouhoudane
Devre Arası
Gol · CambuurFabian KvamAsist: Sami Bouhoudane
0 – 1
Oyuncu değişikliği · ADO Den HaagDaryl van Mieghem↓ Nigel Thomas
Sarı kart · ADO Den HaagNigel Thomas

ADO Den Haag - Cambuur hakkında

19.09.2026 tarihli ADO Den Haag - Cambuur karşılaşmasının mevcut skor, kadro, olay ve istatistik kayıtları bu kalıcı adreste toplanır. Sağlayıcı kapsamı nedeniyle bazı alanlar sunulmayabilir.

Sık sorulan sorular

ADO Den Haag - Cambuur maçı hangi tarihte?

Sağlayıcıdaki başlangıç zamanı Türkiye saatiyle 19.09.2026 17:30. Erteleme ve program değişikliklerinde güncel durumu kontrol edin.

Bu karşılaşmanın mevcut durumu ve skoru nedir?

Mevcut kayıt: Bitti. Skor: 1 - 1. Bu bilgi son sağlayıcı yanıtını gösterir. Canlı takip için maç listesine dönün.

Kadrolar veya istatistikler neden eksik olabilir?

Henüz açıklanmayan kadrolar, başlamayan maçlar veya sağlayıcının kapsamadığı alanlar boş olabilir. Eksik kayıt sıfır istatistik anlamına gelmez.

Bu maçın ayrı bağlantısını paylaşabilir miyim?

Evet. Tarayıcıdaki bu kalıcı maç adresi, genel maç listesindeki filtrelerden bağımsız paylaşılabilir.